Deweloper


Firma Art- Deweloper Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Od samego początku swojej działalności jesteśmy liderem w budowaniu unikalnych apartamentów słynących z postępowej technologii tworzenia, oryginalności formy architektonicznej oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych w procesie budowlanym.

 

Za główne cele naszej działalności stawiamy sobie promowanie nowoczesnej architektury oraz zapewnienie Klientom wysokiego standardu i komfortu użytkowania budowanych przez nas domów. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowane przez zespół wykwalifikowanych architektów a sam proces realizacji oddawany jest w ręce doświadczonych i sprawdzonych wykonawców.

 

Firma Art- Deweloper Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby budowane obiekty powstawały w miejscach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli. Tereny nabywane przez Spółkę to spokojne, ekskluzywne dzielnice położone na południu Wrocławia, gdzie klientami są głównie rodziny poszukujące ciszy, spokoju, bezpieczeństwa oraz bliskości natury.

 

Wszystkie prowadzone przez nas inwestycje posiadają niezależne, przestronne ogrody, funkcjonalne i przemyślane wnętrza oraz garaże z dodatkowymi miejscami parkingowymi.

 

Nasze doświadczenie to zakończone sukcesem inwestycje:
- Willa Wojszycka przy ul. Oraczy we Wrocławiu,
- Zespół domów w zabudowie szeregowej przy ul. Marmurowej,
- Dwa etapy domów przy ul. Jaspisowej na Ołtaszynie,
- Osiedle domów w Radwanicach,
- Trzy etapy Nefrytowych Apartamentów przy ul. Agatowej i Nefrytowej we Wrocławiu.